Доставка і оплата

Умови доставки

По Києву:

По Україні:

- Перед відправкою ми перевіряємо товар на цілісність, працездатність і комплектацію. - Інтернет-магазин "Jakor" не несе відповідальності за псування або втрату товару, що сталася з вини перевізника. - Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому з метою економії і щоб упевнитися в акуратності і надійності упаковки, ми самостійно пакуємо посилки, при цьому додаючи до вартості товару 20 грн., що дешевше, ніж подібна послуга від Нової Пошти. - Доставка перевізником Нова Пошта проводиться відповідно до тарифів даної компанії. Менеджер та інші співробітники нашого інтернет-магазину не виробляють точних розрахунків вартості доставки та послуги "Накладений платіж", але на прохання клієнта можуть озвучити орієнтовну вартість, грунтуючись на попередньому досвіді роботи, при цьому менеджер не несе відповідальності за надану інформацію та її достовірність. - Терміни доставки залежать від пункту призначення, габаритів посилки, погодних та інших умов. Менеджер озвучує приблизну дату доставки . Інтернет-магазин "Jakor" не несе відповідальності в разі затримки відправки або доставки, що сталася з вини перевізника. - Отримання та оплата послуг перевізника проводиться в представництві транспортної компанії. При собі обов'язково мати паспорт або посвідчення особи. УВАГА!!! Товари, чия об'ємна вага перевищує 15 кг відправляються тільки за передоплатою 100 грн.

Умови оплати

Накладений платіж:

  За умови, якщо ви вибрали спосіб оплати товару «Післяплата» — розрахунок відбувається у відділенні компанії-перевізника або безпосередньо готівкою кур'єру.

Оплата онлайн:

  Щоб уникнути додаткової комісії ви можете здійснити повну передоплату товару на карту Приватбанку. Оплатити замовлення також можна онлайн на сайті картами VISA або MASTERCARD за допомогою сервісу WayForPay .Реквізити для оплати ви можете отримати у менеджера по телефону або в особистому листуванні.
Отримання товару і оплата послуг перевізника проводиться в представництві транспортної компанії у Вашому місті.
при собі обов'язково матипаспорт або посвідчення особи.